shape
shape
Shitja e pasurive tė paluajtshme. Shitja e pasurive tė paluajtshme ėshtė finalizimi i gjithė punės dhe pėrpjekjeve tė shėrbimit pėrmbarimor privat dhe pėr kėtė arsye ky shėrbim shfrytėzon tė gjitha burimet e brendshme (punonjėsin e marketingut) dhe tė jashtme (Agjencitė pėr shitjen e pasurive tė Paluajtshme, gazeta, publikimet nė faqen e internetit, e cila ėshtė nė pėrpunim e sipėr etj).
shape
NE JU OFROJME SHERBIMIN TONE, JU NA JEPNI BESIMIN TUAJ