shape
shape
shape
shape
NE JU OFROJME SHERBIMIN TONE, JU NA JEPNI BESIMIN TUAJ
Nė fushėn e ekzekutimit tė vendimeve gjyqėsore e titujve tė tjerė ekzekutivė
SBS ofron shėrbime komplekse
nė pėrputhje me praktikat ligjore mė tė mira nė fushėn e ekzekutimit.

Shėrbimi bazė konsiston nė nisjen e procedurave, mbledhjen e informacionit rreth debitorit dhe pasurive tė tij, sekuestrimin konservativ dhe ekzekutiv tė pasurive tė luajshme dhe tė paluajtshme tė debitorit, vlerėsimi dhe shitja e tyre nė ankand dhe shpėrndarja nė kohė optimale e shumave te kreditorėt si dhe njė sėrė shėrbimesh specifike qe janė tė lidhura me ato tituj ekzekutiv tė cilėt kėrkojnė kryerjen e njė veprimi tė caktuar pėrmbarimor.

EKZEKUTIMI I TITUJVE EKZEKUTIVE

INVESTIGIM
NDĖRMJETĖSIM

EKZEKUTIMI I
PASURIVE TĖ LUAJTSHME

EKZEKUTIMI I
PASURIVE TĖ PALUAJTSHME

RUAJTJA DHE MIRĖMBAJTJA E KOLATERALEVE

ASISTENCĖ LIGJORE

shape
Ne mund t’ju ofrojmė njė sėrė alternativash pėr strategjinė e ekzekutimit dhe ju mund tė zgjidhni mė efektiven ndėr to, nė menyrė qė e drejta juaj tė materializohet nė masėn 100 %. Nė rast se ju nuk jeni familjarizuar me mundėsite ligjore qė ekzistojnė pėr sa mė sipėr, zyra jonė ju ofron asistencė ligjore pėr dhėnien e informacionit tė duhur dhe pėr t’ju drejtuar gjatė gjithė procesit tė ekzekutimit.
shape
Copyright © 2011.  All Rights Reserved.