shape
shape
Shitja e pasurive tė paluajtshme. Shitja e pasurive tė paluajtshme ėshtė finalizimi i gjithė punės dhe pėrpjekjeve tė shėrbimit pėrmbarimor privat dhe pėr kėtė arsye ky shėrbim shfrytėzon tė gjitha burimet e brendshme (punonjėsin e marketingut) dhe tė jashtme (Agjencitė pėr shitjen e pasurive tė Paluajtshme, gazeta, publikimet nė faqen e internetit, e cila ėshtė nė pėrpunim e sipėr etj).
shape
NE JU OFROJME SHERBIMIN TONE, JU NA JEPNI BESIMIN TUAJ
Adresa: Kryqėzimi i rrugės "Jordan Misja"
            me rrugėn "Asim Vokshi, pranė  Arkivit Shtetėror
            P. 141/1, Kati i 3-tė, Tiranė.


:     + 355 04 45 004 50
      + 355 04 45 047 11


:  + 355 (0) 67 40 00450


WEB: www.stratibailiff.com
           info@stratibailiff.com
shape
Copyright © 2011.  All Rights Reserved.