shape
INVESTIGIM

Jo gjithmonė e drejta e fituar me anė tė njė vendimi gjyqėsor ėshtė e lehtė tė materializohet pėr kreditorin. Informaliteti nė shoqėrine shqiptare e bėn edhe mė tė vėshtirė ekzekutimin e detyrimeve, pasi u shton mundėsine debitorėve pėr fshehje tė burimeve tė ekzekutimit tė detyrimit. SBS disponon te gjitha mjetet ligjore, mundėsitė administrative & teknike, staf tė specializuar pėr investigimin dhe identifikimin e saktė tė debitorit dhe pasurive tė tij, qoftė ky individ apo person juridik.
Individ
Identifikim i adresės , kontakteve tė debitorit,
Identifikim i punėsimit,
Identifikim i pasurive tė paluajtshme,
Identifikim i pasurive tė luajtshme,
Identifikim i automjeteve,
Identifikim i licencave profesionale.
Person juridik
Identifikim i saktė i adresės, kontakteve tė personit juridik,
Identifikim i aktivitetit tė personit juridik,
Identifikim i statusit ligjor & financiar te shoqėrisė
Identifikim i strukturės aksionere te shoqėrisė,
Identifikim i i pasurive tė paluajtshme tė shoqėrisė
Identifikim i pasurive tė luajtshme tė shoqėrisė
Identifikim i automjeteve nė pronėsi tė shoqėrisė,

shape
NE JU OFROJME SHERBIMIN TONE, JU NA JEPNI BESIMIN TUAJ
shape
Copyright © 2011.  All Rights Reserved.