shape
shape
shape
Shėrbimi Pėrmbarimior Privat SBS ėshtė krijuar nga Z. Gentian Strati, pėrmbarues gjyqėsor privat:
- I ēertifikuar nga Ministri i Drejtėsisė
- I liēensuar nga Qendra Kombėtare e Liēensimit;
- Regjistruar nga Qendra Kombėtare e Regjistrimit.

Ai ushtron aktivitetin e tij nė bazė tė Ligjit Nr. 10031, datė 11.12.2008 “PĖR SHĖRBIMIN PĖRMBARIMOR PRIVAT”, Kodit tė Proēedurės Civile tė Republikės sė Shqipėrise, Udhėzimeve tė pėrbashkėta tė Ministrisė sė Drejtėsisė dhe Ministrisė sė Financave Nr. 1240/4 e Nr. 1240/5, datė 15.09.2009,  dhe akte tė tjera nenligjore.
 
Funksioni i kėtij shėrbimi pėrmbarimor privat ėshtė kryerja e ekzekutimit tė vendimeve gjyqėsore e titujve tė tjerė ekzekutivė ndaj personave fizikė e juridikė duke u bazuar nė parimin e ligjshmėrisė dhe tė respektimit tė tė drejtave dhe lirive tė garantuara me ligj, pėr subjektet qė marrin pjesė nė proēesin e ekzekutimit.
shape
shape
shape
shape
Na kontaktoni tani dhe do te gjeni tek ne zgjidhjen ne ekzekutimin e kerkeses tuaj.
shape
Copyright © 2011.  All Rights Reserved.
INFORMACIONE
shape
SHERBIME ME SBS
shape
KESHILLIME
shape
shape
shape
shape
NE JU OFROJME SHERBIMIN TONE, JU NA JEPNI BESIMIN TUAJ
Tek ne do te gjeni zgjidhjen e problemeve tuja ligjore. Mjafton te kontaktoni me specialistet tane, dhe pervoja jone do te beje te merrni ne kohe zgjidhjen e duhur.
Vizioni ynė –  “Transformimi i Shėrbimit Pėrmbarimor”
duke ju ofruar:Misioni ynė – “Rezultati juaj”
tė cilin e arrijmė:
duke i’u nėnshtruar zbatimit tė Kodit tė Proēedurės Civile dhe akteve tė tjera normative pėr ekzekutimin e titujve ekzekutiv,
duke iu pėrmbajtur parimeve - Ndershmėri, Paanėsi dhe Profesionalizėm,
duke patur udhėrrėfyes Kodin Etik tė Pėrmbaruesit Gjyqėsor,
duke qėndruar larg konfliktit tė interesit,
duke pėrfituar nga tė drejtat dhe
duke zbatuar detyrimet e ligjit Nr. 10031 datė 11.12.2008 “PĖR SHĖRBIMIN PĖRMBARIMOR PRIVAT”.